Kurumsal

2006 yılı Haziran ayında genç girişimci mühendis Fırat Demir’in özel sektörde geçirdiği 8 yılının ardından kendi şirketini kurmak istemesiyle Protime Güvenlik hayat buldu. Sektörde kazandığı bilgi ve deneyim ile Hatay ve çevre illerdeki müşterilerin beklediği kaliteli hizmet ve servis ağını giderek büyüttü. Güvenlik Sistemleri konusundaki 14 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran Protime Güvenlik sistemleri geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır. Protime Güvenlik sistemleri bugün ülkemizde 3 bölgede Akdeniz bölgesi olarak ( Hatay, Adana, Mersin, Antalya) Güneydoğu Anadolu Bölgesi (Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Malatya, Kayseri, Kahramanmaraş) Ege Bölgesi (Muğla, Aydın, Denizli, Burdur, İzmir) tecrübeli ve uzman kadrosuyla Kamera sistemleri ve Alarm sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini iç piyasada duyurmayı başarmıştır.


Protime Güvenlik sistemleri olarak hedefimiz firmamızın , müşterileri tarafından "Çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı , güvenilir ve dürüst " bir kurum olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyoruz kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu Güvenlik ve Otomosyon sistemleri düşünen firmaların ilk aradıkları firma olmak, emeklerimizin yerine ulaştığını göstermektedir. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Bu endüstürü de sürekli var olmak amacındayız, üretimin devamlılık arz ettiği, daha iyi çalışma şartları ve daha iyi ücret sistemine haiz iş ortamında tecrübeli, kalıcı mühendisleri muhafaza edip , yeni teknolojilere adapte olup ve en önemlisi kalite zincirini üretimin her aşamasında yapabilmek için üst düzey yöneticilerin gözetimi ve yönlendirmesi altında çalışanlarımızı düzenli bir şekilde eğitimden geçirerek ve Dünya Çalışma Örgütü' nün normlarına uyarak yüksek olan kalitemizi daha da yükseltmeyi hedefliyoruz.


Protime Güvenlik sistemleri olarak temel ilkelerimiz müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak , mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak , ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca yüksek standartta kaliteli ürün kavramı bizim için altın kuraldır. Bu düşünceler çerçevesinde vizyonumuz CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri , Hırsız İhbar sistemleri , personel devam kontrol ( PDKS ), Smart Kart promosyon ,Bekçi devriye tur sistemleri, Turnike ve bariyer sistemleri, Biometrik sistemler konularını çeşitli formlarda dünyadaki tüm tüketicilere sunmak, doğabilecek tüm ihtiyaçlara cevap vermektir. Bizler firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda , Güvenlik sistemleri konusunda sürekli büyüyerek pazar lideri konumunu sağlamlaştırma güdüsü içerisindeyiz.

Open chat
Canlı Destek