Fethiye Güvenlik Sistemleri

Kapı Tipi Metal Dedektör
19 Haziran 2020
Tümünü Göster

Fethiye Güvenlik Sistemleri

Fethiye Güvenlik Sistemleri

Fethiye Güvenlik Sistemleri

Fethiye güvenlik sistemleri

Fethiye güvenlik sistemleri pazarında olmanın haklı gururunu yaşayan Protime güvenlik sektördeki 17 yıllık deneyimini büyütmeye devam ediyor. Hızlı gelişen teknoloji ile beraber güvenlik sistemleri alarm sistemleri ve kamera sistemleri alanında geride kalan coğrafyalarda son kullanıcıya istediği profesyonel çözümü sunuyoruz. Fethiye kamera sistemleri konusunda mevcut firmaların bilgisayar ve iletişim sektörüyle beraber iş yapmak istemesinden dolayı Fethiye’deki kullanıcılar istedikleri hizmeti alamamaktaydı, Protime güvenlik Fethiye olarak müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.

Protime  güvenlik sistemleri olarak müşterilerimizin isteklerine ve üründen beklentilerine göre en kullanışlı sağlam ve sıkıntısız ürünler sunmayı amaç ediniyoruz. Ürün çeşitliliğini müşterilerin bütçesinide göz önünde bulundurarak doğru ürüne yönlendiriyoruz. Böylelikle para doğru şekilde harcanmış oluyor. Tüm bunları birleştirdiğimizde, geriye kalan tek şey her çözüm odaklı sorumluluk sahibi firma olmaktır.  Müşterinin satın alamaya karar verdiği ürünün esnek ve makul ödeme şekliyle bu hizmetleri sağlamaktır.

Fethiye bölgesinde faaliyet gösteren otellerin ve diğer turizm şirketlerinin bölge ekonomisinin iskeletini oluşturduğunu biliyoruz. Bu sezonsal kavrama bağlı ekonomide sezon döneminde a’dan z’ye tüm esnafın yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bundan ötürü küçük çaplı güvenlik sistemleri satışı ve servisi veren şirketler artan yoğunluğa bağlı olarak kadro yetersizliğinden sağlıklı hizmet verememektedir. 17 yıllık bilgi ve deneyimimizle sabit personel kadromuzla bu tür yoğunlukların üstesinden gelebiliyoruz.

Güvenlik alanında tüm satmış olduğumuz ürünleri garantisi süresi olan 2 yıl boyunca arızalanması veya müşteri şikayeti  ile birebir yenisi ile değiştirerek işimize vermiş olduğumuz önemi bir kez daha gözler önüne seriyoruz. Sizin güvenliğinizi sizin kadar önemsiyoruz. Çağrı merkezimize gelen arıza kayıtlarına 24 saat içerisinde müdahale ederek doğabilecek güvenlik riskini en aza indirgiyoruz.

Protime güvenlik olarak başlıca faaliyet gösterdiğimiz Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman,  Adana, Muğla illerindeki müşterilerimizin bıraktığı arıza kayıtlarını en geç 24 saat içerisinde müdahele edip %96 oranla sorunu çözüp arıza kaydı kapatılmaktadır.Servis desteği ve hızlı sorun çözümü en büyük sloganımız ve yol arkadaşımız olmuştur.

Tüm müşterilerimizin söylediği bir defa protime daima protime…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Canlı Destek